Banner 1

Papírové krabičky

Papírové krabičky

Zajisté ve vašem životě nastala minimálně jedna situace, kdy jste museli řešit papírové krabičky. Jak by také ne. Je to jeden z nejpoužívanějších obalových materiálu vůbec u nás. I když se to nezdá, tak papírové krabičky využíváme téměř denně i v běžném životě. Jako úložný obal slouží skvěle, drží tvar a na trhu je celá řada druhů, velikostí, materiálů a barevných provedení.

Papírové krabičky

Nejspíš jste se pozastavili nad těmi materiály. Papírová krabička je přeci jasně z papíru. Ale není papír jako papír a pokud se alespoň trochu zajímáme o naše prostředí a planetu, při volbě, z jakého papíru je, co vyrobeno, přemýšlíme. Samozřejmě důležitý je účel, který bude krabička splňovat. Pokud plánujete například dárky pro obchodní partnery, což je aktuální téma před Vánoci, jistě právě tady i váš obchodní partner ocení co možná nejekologičtější variantu. Ideálně i udržitelnou. Krabičky na drobné dárky lze objednat z recyklovatelného papíru s recyklovatelnou lepenkou, nebo samozřejmě můžou být pouze skládané. Pokud chcete balení pošoupnout o třídu výš, krabička může být i udržitelná, a ještě posloužit dalšímu účelu. Stačí vložit kartičku se sloganem „Nevyhazuj mě. Použij dál“ apod.

Papírové krabičky využijete i v běžné domácnosti. Slouží skvěle jako skladovací obalový materiál. Díky různým velikostem a provedením tak najdou široké využití v celém domě či bytě.

Papírové krabičky

Využití papírových krabiček roste i v gastronomii. Plastové krabičky pomalu ale jistě mizí z pultu těchto obchodníků a čím dál častěji se můžete setkávat s papírovou verzí. Díky speciální úpravě vnitřní strany krabiček, je lze využívat i jako skvělý obal na jídlo. Pokud například chystáte svatbu, můžete pro svoji výslužku také zvolit ekologickou papírovou krabičku. Bude vypadat nejen elegantně, ale koláčky nebo jiné dobroty se v ní nepomačkají a převoz tak sladké tečky bude pro svatebčany mnohem jednodušší.

Přesvědčili jsme vás o tom, že papírové krabičky aktuálně vládnou světu? A ne leda jaké. Hlavně ty recyklovatelné a udržitelné. Díky široké nabídce na trhu již máme možnost volby, jak k obalovým materiálům budeme přistupovat.

Krabice třívrstvé jsou vyrobeny z kvalitní vlnité lepenky. Díky všestrannému využití jsou velmi oblíbené a nejčastěji používané koncovými zákazníky. Na našich stránkách naleznete takřka stovku typů třívrstvých krabic, pro ochranu při přepravě či jen běžné skladování. Nabízíme nejrůznější tvary i rozměry, které se v běžném životě nejčastěji používají. Věříme, že si vybere každý. Některé z hojně používaných si představíme podrobněji.

Krabička ve tvaru krychle je používaná na šperky či jiné drobné předměty. Nejmenší produkt z naší produkce. Poštovní krabice je určená na přepravu důležitých dokumentů či předmětů. Nabízíme různé velikosti i provedení. Krabice na knihy začíná od oblíbené velikosti A5(školní sešit), až po větší rozměry. Zejména milovníci vína ocení, krabice na víno, které lze je použít i pro další láhve alkoholu. Na dárky či jiné drobné předměty slouží dárková krabice, která je specifická svou bílou barvou. Speciální tubusy jsou určené pro větší dokumenty, které je třeba rolovat, nebo podlouhlé kulovité předměty jako jsou třeba halogeny apod. Nabízíme různé velikosti až do výšky 1m. Archivační krabice používáme k uchování cenných dokumentů, jak v deskách či jen ve fóliích, nebo plastových obalech.  K transportu potravin náchylných k mechanickému poškození, jako jsou chlebíčky nebo dorty se využívají potravinové krabice. Pro převoz, zejména skleniček jsou nejlepší krabice s mřížkou. Jestliže chceme pouhou přepravu předmětů, využijeme kartónovou krabici. To je obdoba běžných přepravek známých třeba v potravinářském průmyslu v plastové podobě. Na závěr jsme si nechali běžné přepravní krabice. Nabízíme široké spektrum třívrstvých krabic, jak do tvarů, tak rozměrů i ohledně jejich uzavírání. Kromě běžných uzavírání, nechybí ani krabice uzavíratelná víkem. Možnosti výběru jsou značné. Pro těžké předměty nebo křehké zboží doporučujeme využití pětivrstvých kartonových krabic. Nicméně třívrstvé kartonové krabice postačí na většinu běžných věcí. Věříme, že si i vyberete z naší široké nabídky, které v sobě zahrnuje jak krabice pevné, tak i skládací. Skládací krabice se využívají hlavně pro snadnější transport, nebo uskladnění v případě, že potřebujete větší množství krabic.

 

Sledujte nás na Facebooku

Naše návody a články naleznete ZDE

Lepící pásky naleznete ZDE