Aktuality

Domeček pro děti

Děti se velice snadno nudí,Krabice a proto neustále vymýšlíme všelijaké aktivity, kterými bychome je odreagovali. Každou ratolest baví něco jiného, má jiné zájmy, ale jedno mají společné – schovávačky a domečky staví velice rády. Na trhu se dá pořídit spoustu domečků, které ale něco stojí. Tak proč si jeden takový nevyrobit vlastními silami? Bohatě vám k tomu postačí větší papírová krabice. Stačí vyříznout otvor na dveře či okna, při troše fantazie použít veselé barvičky a domeček je na světě – a rodiče nestál ani korunu. 

 

Originální krabička na dárek k narozeninám

Většina lidí balí dárky Krabice do tradičních a někdy až nudných balících papírů. Ano balící papíry jsou k dostání v nejrůznějších provedeních. Nebalte své dárky pouze do balícího papíru, ale buďte originální a využijte k tomu krabici, která Vám doma zůstala a již ji nepotřebujete. Aby jste zatraktivnili selý balíček, nebojte se experimetovat a ozdobte krabicei obrázky, třpytkami a podobně. Fantazii se meze nekladou.

Praktická šatní skříň

Slyšeli jste již o nábytku z kartonových krabic? Především mladí lidé zařazují šatní skříně z papírových krabic do svých interiérů. Ušetří tak náklady a zaujmou originalitou. I v tomto případě vám k výrobě postačí větší papírová krabice a jedna kovová nebo dřevěná tyč. Od krabice odříznete jednu stranu -zbudou vám 3 stěny – do libovolné výšky vyřežete otvory, kterými protáhnete šatní tyč a je to. Můžete do ní věšet bundy, svetry, trička či mikiny – dávejte si však pozor na nosnost. Šatní skříň z kartonu můžete dle svého uvážení nabarvit či ozdobit a ideálně oblepit zajímavou tapetou.