Aktuality

Lepící pásky

V našem sortimentu máme širší záběr lepicích pásek. Jeden z druhů bych nazval obyčejným lepidlem a zároveň nejpoužívanější kvůli dobré ceně, ale často se stává, že když se objeví nepřízeň počasí, a to hlavně studené a chladné dny, tak někdy v tomto extrémním počasí obyčejné izolepy nefungují a je potřeba zvolit jinou a lepší variantu. Touto lepší variantou jsou lepící pásky s lepším lepidlem s názvem solvent, které je určené i na pracovní podmínky v extremější zimních teplotách, tak i v chladících boxech logistických firem.

Lepící pásky

 

Dobře přilnou k lepenému zboží a velmi dobře a pevně drží. Projevuje se to tak, že když se lepicí pásku snažíme odtrhnout např. od kartonové krabice, tak na pásce zůstávají její zbytky. Kvalitní polypropylenové lepicí pásky, které přilnou na všechny druhy materiálů. Izolepy mají standardní šířku 48 mm a vnitřní průměr dutinky 75 mm. Z 5 druhů lepidel si můžete vybrat to, které nejlépe vyhovuje podmínkám vaší přepravy. 

Nejprodávanější lepící páska v naší nabídce je  
https://www.komplexmat-obaly.cz/lepici-pasky-a-prislusenstvi/ Používá se v různých odvětvích na uzavření kartonových obalů, spojení bublinkové folie, vlnité lepenky, lepení papírů apod. Jedna lepící páska vystačí např. na zalepení 10 kusů našich krabic na stěhování.